#
ul. Pokorna 2/8, 00-199 Warszawa (22) 255 82 82 kontakt@chirurgia-plastyczna.edu.pl

Biorąc pod uwagę Liposukcję? Zobacz, co dr Howell o tym sądzi!

Bitwa o utratę wagi i tonu ciała może być wyzwaniem. Możesz potrzebować każdej dostępnej Ci pomocy. Zamiast spędzać niezliczone godziny na siłowni lub ukrywać ciało w luźnym ubraniu, możesz chcieć poddać się operacji kosmetycznej w Baton Rouge, aby osiągnąć pożądany wygląd. Dowiedz się więcej o VASER® lipo lub VASER® Hi-Def lipo.

Liposukcja

Liposukcja jest zabiegiem kosmetycznym, który usuwa tłuszcz z organizmu. Dr Howell zastosuje najnowocześniejsze techniki, aby delikatnie usunąć docelowe złogi tłuszczu. Po zakończeniu zabiegu spędzisz stosunkowo krótki czas na powrocie do zdrowia w naszym ośrodku w Baton Rouge, zanim będziesz mógł wrócić do domu, aby odpocząć. Przyczyny liposukcji Każdy pacjent po liposukcji ma inny powód, dla którego chce, aby ten zabieg został wykonany. Większość osób poddaje się liposukcji, ponieważ nie jest w stanie pozbyć się tłuszczu na swoim ciele nawet przy ćwiczeniu i diecie. Wielu pacjentów poddanych liposukcji również poddaje się temu zabiegowi, aby pomóc im przyciąć swoje ciało po utracie znacznej ilości wagi. Bez względu na powody, dla których chcesz poddać się liposukcji, możesz spodziewać się wyższej samooceny i większej pewności siebie w swoim wyglądzie. Co więcej, dr Howell może być w stanie wykonać liposukcję w takich miejscach Twojego ciała jak Twoje: Brzuch

  • Uda
  • Ramiona
  • Szyja
  • Uda
  • Plecy
  • Pośladki

Odzyskanie liposukcji

Jak wspomniano, liposukcja jest wykonywana prawie wyłącznie ambulatoryjnie. Po odesłaniu do domu w celu powrotu do zdrowia ważne jest, abyś odpoczywał jak najlepiej i unikał ciężkiego podnoszenia i ćwiczeń. Ważne jest również, aby postępować zgodnie z instrukcjami naszego zespołu dotyczącymi leczenia, aby osiągnąć optymalne rezultaty. Chociaż czas powrotu do zdrowia różni się w zależności od różnych czynników, typowy powrót do zdrowia może trwać około czterech tygodni.

#