#
ul. Pokorna 2/8, 00-199 Warszawa (22) 255 82 82 kontakt@chirurgia-plastyczna.edu.pl

Co może HGH pigułki zrobić dla mnie?

Ludzki hormon wzrostu, bardziej powszechnie określane jako HGH, jest w wiadomościach dużo. To jest często omawiane w odniesieniu do sportu. Czasami ludzie myślą o tym hormonie w związku z użyciem sterydów lub z oszukiwaniem w sporcie. Jednak rzeczywistość jest taka, że ludzki hormon wzrostu jest coś, co organizm produkuje naturalnie. Jest to booster testosteronu, i ma wiele korzyści. Niestety, nie każdy produkuje ten hormon na zdrowym poziomie. W rezultacie, mogą one potrzebować trochę pomocy z suplementów - takich jak HGH pigułki - aby pomóc im uzyskać ich poziom hormonu do zdrowego poziomu.

Co robi ludzki hormon wzrostu dla organizmu?

HGH jest produkowany w przysadce mózgowej. Twoje ciało używa tego hormonu w połączeniu z rosnącymi i utrzymującymi się zdrowymi tkankami. Jest on niezbędny do regeneracji komórek. Odgrywa ważną rolę w utrzymaniu aktywności mózgu i funkcjonowania dobrze.

Twoje ciało wydziela HGH i pozostaje w organizmie przez zaledwie kilka minut. W tych kilku minutach, wątroba jest w stanie przekształcić go w inne rzeczy, które będą potrzebne, aby być zdrowym. Ludzki hormon wzrostu ma wpływ na prawie każdą pojedynczą komórkę w organizmie.

HGH może pomóc poprawić zdolność fizyczną osoby. Prowadzi to do zwiększenia siły, poprawy wydajności ćwiczeń i poprawy masy mięśniowej. Było wiele badań, które wyraźnie pokazują korzyści, że ten rodzaj leczenia ma na osobę. W porównaniu do osób, które otrzymały placebo, ci, którzy wzięli pigułki HGH wykazały znaczny wzrost siły i masy mięśniowej.

Lepsze gojenie

Ludzki hormon wzrostu został powiązany z regeneracją kości i jest postrzegany jako główny element gojenia kości. Osoby, które mają złamania mogą doświadczyć poprawy czasów gojenia i wyników leczenia dzięki posiadaniu zdrowego poziomu HGH w ich systemie.

Jest to również prawdziwe, jeśli chodzi o gojenie się ran i innych urazów. Ponownie, zostało to udowodnione przez podwójnie ślepych badań, które zostały wykonane, gdzie niektóre osoby otrzymały zabiegi mające na celu poprawę ich poziomu hormonów i ich wyniki zostały porównane z innymi, którzy mieli niższy poziom hormonów.

Korzystanie HGH pigułki pomógł wielu osobom schudnąć, zwiększyć masę mięśniową i leczyć szybciej po urazach.

#