#
ul. Pokorna 2/8, 00-199 Warszawa (22) 255 82 82 kontakt@chirurgia-plastyczna.edu.pl

Dermaplaning

Kochasz twarze? To jeden z naszych ulubionych sposobów na samoopiekę. Ale mogą być czymś więcej niż tylko relaksującym przysmakiem. W rzeczywistości, zabiegi na twarz mogą rozwiązać większość problemów skóry - w tym linie mimiczne, teksturę i starzenie się. Nie jesteśmy tylko glinianymi maskami i plasterkami ogórków. Nasze zabiegi na twarz przynoszą prawdziwe, trwałe rezultaty. Obejmują one złuszczanie, maseczki, mikrodermabrazję i dermaplanowanie.

Czym jest dermaplaning?

Jeśli jesteś nowy w medycynie uzdrowiskowej, dermaplaning może być świetnym miejscem do rozpoczęcia. Zabieg złuszczający, dermaplaning delikatnie usuwa martwy naskórek i cienkie włosy z twarzy. To prawie jak golenie - ale to o wiele więcej niż tylko usuwanie owłosienia! Zrzucanie martwego naskórka poprzez peeling jest niezbędne dla zdrowia skóry. Pomaga zapobiegać osadzaniu się bakterii, potu i brudu pod powierzchnią skóry.

Korzyści z Dermaplaningu

Sama dermaplaning może również sprawić, że Twoja skóra stanie się jaśniejsza i bardziej przejrzysta! Jest bezbolesna i nie ma przestojów. Choć może pomóc w zapobieganiu powstawaniu wyprysków, najlepiej jest ich unikać, jeśli masz aktywne pryszcze lub zimne owrzodzenia. W przeciwnym razie, jest to odpowiednia procedura dla większości ludzi. W porównaniu z innymi zabiegami złuszczającymi - takimi jak mikrodermabrazja - jest łagodniejszy i mniej zaawansowany technologicznie. Ale może być równie skuteczny, zwłaszcza w połączeniu z produktami.

Przejście do następnego poziomu Dermaplaningu

To tylko pierwszy krok w naszym trzyczęściowym doświadczeniu. Po zabiegu złuszczania, Twój technik zastosuje kwas mlekowy lub glikolowy. Są to oba alfa-hydroksykwasy, które służą jako chemiczne eksfolianty. To, który z nich wybierzesz, zależy od rodzaju skóry i potrzeb. Oba są świetne do zmniejszania i zapobiegania trądziku oraz usuwania przebarwień. Porozmawiaj z kosmetyczką o tym, który z nich jest dla Ciebie najlepszy.

Ostatnim krokiem w naszym dermaplaningu jest proces zamrażania skóry zwany terapią kriogeniczną. Proces ten wykorzystuje dwutlenek węgla do odświeżenia skóry. Większość ludzi od razu zauważa zmianę w skórze. Natychmiast po zabiegu odczuwasz zmniejszone stany zapalne i mniej tłuszczu. Co więcej, może on odblokować zaskórniki i zwęzić pory. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, możesz włączyć go do swojej regularnej pielęgnacji skóry. Aby skorygować skórę, rób to dwa razy w miesiącu w serii sześciu zabiegów. Z drugiej strony, raz na cztery do sześciu tygodni wystarczy do ogólnej pielęgnacji skóry.

Dermaplaning Baton Rouge i Lafayette kochają

Gotowa do wypróbowania dermaplaningu, Baton Rouge? A może interesuje cię inny zabieg na skórę lub twarz. Cokolwiek potrzebujesz, spełnij swoje wyjątkowe cele dzięki naszemu pakietowi usług. Umów się na wizytę lub umów się na bezpłatną konsultację. Jesteśmy zaufanym odbiorcą usług estetycznych i kosmetycznych w południowej Luizjanie.

Niezależnie od tego, którą klinikę odwiedzisz, doświadczysz światowej klasy jakości zabiegów w otoczeniu wysokiej klasy spa. W końcu jesteśmy po to, aby pomóc Ci poprawić nie tylko wygląd zewnętrzny, ale także - co ważniejsze - samopoczucie wewnątrz.

#