#
ul. Pokorna 2/8, 00-199 Warszawa (22) 255 82 82 kontakt@chirurgia-plastyczna.edu.pl

Uzyskaj gładkość na następne lato

Gdziekolwiek będziesz, prawdopodobnie planujesz założyć jakieś kostiumy kąpielowe, szorty i topy kąpielowe, aby pokonać upał. Czy zaintrygował cię pomysł, by zdążyć na letnią zabawę? Oto, co musisz wiedzieć o laserowym usuwaniu owłosienia.

Po co robić laserowe usuwanie owłosienia?

Prawdopodobnie najbardziej przekonujące jest to, że laserowe usuwanie owłosienia może ułatwić Ci życie. Włosy i oparzenia odchodzą do przeszłości. Dzień na basenie w ostatniej chwili? Nie ma problemu! Zniknęły zmartwienia miesięcznych wosków. Ułatwi to również podróżowanie (szczególnie na te słoneczne wakacje, które planujesz)! Wyobraź sobie, że możesz wyjechać z miasta i spakować brzytwę. Albo co gorsza, kupując tanią, bo zapomniałeś o swojej w domu (znowu).

Twoje zdrowie, uroda i długowieczność to nasz priorytet nr 1. Chcemy, abyś czuła się tak dobrze, jak oczekujesz przyszłego lata!

Co to jest* Laserowe usuwanie włosów?

Laserowe usuwanie owłosienia jest zabiegiem wykonywanym przez profesjonalistów, którzy również używają tej technologii do odmładzania i napinania skóry oraz likwidowania drobnych linii i zmarszczek. Dodatkowo, zabieg laserowy może usunąć uciążliwe żyły nóg i twarzy. Jest to prawdziwy konik roboczy dostarczający wszelkiego rodzaju zabiegów kosmetycznych i wyników.

Podczas sesji laserowego usuwania włosów , mały impuls laserowy jest używany do kierowania niepożądanych mieszków włosowych . Jeśli chodzi o poziom bólu, to może czuć się trochę jak gumka trzaskająca o Twoją skórę. Ale zaletą jest to, że nie ma przestoju ani okresu gojenia. Oh, i to na stałe! Chętnie omówimy z Tobą, ile zabiegów możesz oczekiwać, aby w pełni osiągnąć pożądany efekt. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, może to trwać od czterech do sześciu sesji, więc jeśli chcesz być wolna od włosów tego lata, teraz jest idealny czas, aby zacząć!

#