#
ul. Pokorna 2/8, 00-199 Warszawa (22) 255 82 82 kontakt@chirurgia-plastyczna.edu.pl

Medical Spa: Czego się spodziewać

Wyjazd do spa jest niezwykle relaksującym doświadczeniem. Ale Twoja pierwsza wizyta w medycznym spa może być onieśmielająca, jeśli nie wiesz, czego się spodziewać. Nie martw się, ponieważ jesteśmy tu, aby pomóc. Uspokój się i wykorzystaj swoje pierwsze doświadczenie w naszym spa medycznym w jak najlepszy sposób. Dowiedz się więcej o opcjach zabiegowych i czego możesz się spodziewać!

Czego powinienem się spodziewać w Medical Spa

Ponieważ nasze medyczne spa jest nadzorowane przez lekarza, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić jest wzięcie głębokiego oddechu. Z naszym zespołem profesjonalistów zawsze jesteś w dobrych, dobrze wyszkolonych rękach. To może brzmieć klinicznie, ale nasze doświadczenie jest zupełnie inne! Możesz oczekiwać ciepłego, przyjaznego otoczenia, które sprawi, że poczujesz się komfortowo i zrelaksujesz się. Możesz oczekiwać opieki wykwalifikowanych ekspertów z pogodą ducha i komfortem tradycyjnego spa.

Twoje procedury są wykonywane przez profesjonalnie wyszkolony personel, który jest ekspertem w swojej dziedzinie, pod nadzorem lekarza. Wszystkie procedury wykorzystują produkty klasy medycznej.

Jakiego rodzaju usługi są oferowane w Medical Spa?

Usługi, które można nabyć w Medical Spa różnią się w zależności od miejsca. Ale najczęstsze rodzaje schorzeń leczonych w medical spa to zabiegi na skórę, odmładzanie twarzy, odbudowa i leczenie włosów, rzeźbienie ciała i zabiegi przeciwstarzeniowe. W Aesthetic Medicine oferujemy tylko to, co najlepsze, abyś mógł wyglądać i czuć się lepiej niż kiedykolwiek.

Zabiegi dla skóry

Doświadczasz wczesnych oznak starzenia się skóry? Ciemna lub matowa skóra? Zabiegi na skórę w naszym medycznym spa to doskonały wybór! Oferujemy szereg zabiegów na skórę, które pomogą Ci wyglądać i czuć się jak najlepiej, w tym:

 • Przebarwienia skóry
 • Napinanie skóry
 • Drobne linie i zmarszczki
 • Blizny i rozstępy
 • Melasma
 • Usuwanie tatuaży

Odmładzanie twarzy

Usługi odmładzania twarzy w uzdrowiskach medycznych mają na celu przywrócenie młodego wyglądu twarzy i zajęcie się takimi sprawami jak linie, problemy z teksturą i oznaki starzenia. Niektóre z oferowanych przez nas usług obejmują:

 • zastrzyki (takie jak Botox lub Dysport)
 • Wypełniacze dermalne do ust lub utraty objętości
 • Powiększanie policzków
 • Peelingi i zabiegi na twarz
 • Niechirurgiczne liftingi twarzy
 • Kosmetyki permanentne

Zabiegi na włosy

Wypadanie włosów i przerzedzanie się włosów to powszechne problemy bez względu na miejsce zamieszkania. W związku z tym, istnieje wiele ośrodków medycznych, które oferują zabiegi na włosy, aby pomóc swoim pacjentom w walce z wypadaniem włosów. Nasze zabiegi na wypadanie włosów są wykonywane przez wyszkolonych profesjonalistów przy użyciu procesu zwanego PRP. To gwarantuje, że oferujemy tylko najlepsze możliwe doświadczenia.

Ale na tym zabiegi na włosy się nie kończą. Czasami trzeba usunąć niechciane włoski. Laserowe usuwanie włosów jest wspaniałą alternatywą dla golenia i jest delikatną, relaksującą procedurą. Zabiegi te mogą również pomóc w przypadku plam posłonecznych i oznak starzenia się skóry.

Rzeźbienie ciała

Zabiegi rzeź bienia ciała są jednymi z najbardziej pożądanych usług medycznych spa. Wszyscy mamy trochę nieestetycznego tłuszczu w miejscach, których chcielibyśmy się pozbyć, a rzeźbienie ciała sprawia, że staje się to rzeczywistością. W zależności od wyboru medical spa, dostępne są zarówno zabiegi chirurgiczne, jak i niechirurgiczne.

Anti-Aging

Zabiegi anti-aging są bardzo popularne w uzdrowiskach w całym kraju. Zabiegi anti-aging obejmują takie procedury jak hormonalna terapia zastępcza, programy odchudzające i iniekcje usuwające drobne linie i zmarszczki. Jeśli jesteś zainteresowany w zmniejszaniu oznak starzenia się, mamy procedurę dla Ciebie.

#