#
ul. Pokorna 2/8, 00-199 Warszawa (22) 255 82 82 kontakt@chirurgia-plastyczna.edu.pl

Miejsce przeznaczenia dla terapii HGH

to o wiele więcej niż to, jak wyglądasz. Przecież nawet jeśli wyglądasz wspaniale, nie będziesz się nim cieszył, jeśli nie będziesz się też czuł wspaniale. Jedną z usług, która jest przykładem naszej holistycznej filozofii jest nasza terapia HGH. Brak hormonów wzrostu może negatywnie wpłynąć na Twoje życie na tak wiele sposobów. Ale na szczęście można rozwiązać te problemy za pomocą prostych, terapeutycznych zastrzyków. Chcesz wiedzieć, czy jest to dla ciebie odpowiednie? Dowiedz się więcej z nami.

Czym dokładnie jest terapia HGH?

Human Growth Hormone (HGH) Therapy konkretnie zajmuje się niedoborem hormonu wzrostu. Ten stan zwykle wynika z niszczenia normalnej tkanki przysadki mózgowej lub podwzgórza. Guzy, zabiegi chirurgiczne, radioterapia, jak również starzenie się, może spowodować ten ważny hormon do zmniejszenia. Bez odpowiedniego poziomu hormonu wzrostu, osoby mogą doświadczyć niższej jakości życia. Efektem tego są znaczące zmiany w składzie ciała, gęstości kości, metabolizmie lipidów, funkcji układu krążenia i dobrego samopoczucia fizycznego. Może to również wpływać na wzorce snu i obniżenie funkcji układu odpornościowego. Zastrzyki ludzkich hormonów wzrostu mogą zwiększyć swój poziom i odwrócić te negatywne skutki.

Terapia HGH w środowisku medycznym

Nadal jesteś sceptyczny wobec terapii HGH? Rozumiemy. W dzisiejszych czasach może być tak trudno dowiedzieć się, co jest prawdziwe, a co nie. Aby pomóc złagodzić wszelkie wątpliwości, zebraliśmy kilka renomowanych źródeł, którzy zgadzają się o korzyści z terapii HGH.

  • Mayo Clinic donosi, że zastrzyki z terapii HGH mogą zwiększyć zdolność wysiłkową, gęstość kości i masę mięśniową. Dodatkowo, może zmniejszyć tkankę tłuszczową.
  • Harvard Medical School Men's Health Watch opublikował niedawno artykuł. W nim powołują się na badanie, w którym HGH zwiększył chudej masy ciała uczestników średnio o 4,6 funta.

Dodatkowo, należy zadać swojemu lekarzowi wszystkie pytania. Przecież właśnie dlatego Aesthetic Medicine oferuje bezpłatną konsultację. Jest to okazja do uzyskania kilku odpowiedzi, opisania swoich celów i znalezienia najlepszego dla siebie rozwiązania.

Terapia HGH może być dla Ciebie. Skąd wiesz? Pod kierunkiem specjalisty medycznego, będziesz potrzebował oceny i badań laboratoryjnych. Po tym, jeśli zdiagnozowano u Ciebie niedobór HGH, to możesz skorzystać z HGH terapii zastępczej.

#