#
ul. Pokorna 2/8, 00-199 Warszawa (22) 255 82 82 kontakt@chirurgia-plastyczna.edu.pl

Osiągnij długotrwałą, gładszą skórę

Na rynku kosmetycznym istnieje wiele wypełniaczy skórnych, ale Radiesse® ma podwójną zaletę: zapewnia natychmiastowe zniesienie widocznych oznak starzenia się oraz stymuluje własną produkcję kolagenu dla uzyskania długotrwałych efektów.

Czym jest Radiesse®?

Radiesse® to jedna z najpopularniejszych opcji wypełniaczy skórnych na świecie, oferująca pacjentom podwójne korzyści: Natychmiastowe wygładzanie: Radiesse® został opracowany w taki sposób, aby bezpiecznie i skutecznie zwalczać średnie i duże zmarszczki mimiczne oraz fałdy i zapewniać natychmiastowy efekt liftingu skóry, który jest całkowicie dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Produkcja kolagenu: Unikalna formuła mikrosfer wapniowych sprzyja produkcji świeżego, nowego kolagenu w obrębie skóry. Ten niezbędny element budujący tworzy z czasem gładszą, delikatniejszą i mocniejszą skórę.

Czego mogę się spodziewać podczas zabiegu?

Szybkie i łatwe zastrzyki są wykonywane tuż pod skórą przez nasz doświadczony zespół medyczny w strategicznych obszarach, takich jak linie biegnące od nosa do kącików ust. Personalizujemy każdy zabieg, zapewniając naturalnie wyglądające rezultaty, które wygładzają widoczne oznaki starzenia, nie zmieniając ani nie wyolbrzymiając Twojego naturalnego wyglądu. Pacjenci kwalifikujący się do zabiegu zazwyczaj nie doświadczają żadnych komplikacji i mogą wrócić do pracy i normalnych zajęć bezpośrednio po sesji. Podczas konsultacji z naszym zespołem medycznym poinformujemy Państwa, czego możecie się Państwo spodziewać podczas sesji zabiegowej. Przy optymalnym leczeniu rezultaty mogą trwać nawet do jednego roku. W miejscach wejścia w skórę może pojawić się lekkie zaczerwienienie, siniaki, obrzęk i swędzenie, które zwykle zanikają w ciągu pierwszego tygodnia.

#