#
ul. Pokorna 2/8, 00-199 Warszawa (22) 255 82 82 kontakt@chirurgia-plastyczna.edu.pl

Gładkie linie wokół nosa i ust

Nie ma dwóch rodzajów linii i zmarszczek, które są takie same. Zapoznaj się z szeroką gamą iniekcyjnych wypełniaczy, które pomogą wygładzić średnie i duże zmarszczki wokół nosa i ust. Belotero® może pomóc w usuwaniu uporczywych, utrwalonych itp. zmarszczek wokół nosa i ust.

Co to jest Belotero®?

Belotero® to preparat z kwasem hialuronowym, który ma za zadanie integrować się z tkankami skóry i wygładzać głębsze linie, takie jak pionowe linie ust, które trudno jest usunąć za pomocą innych wypełniaczy. Cechy Belotero®: Gładka formuła żelu, która wtapia się w strukturę Twojej skóry.

Zdolność do utrzymania naturalnych ruchów i wyrazu twarzy.

Efekty, które są naturalne w dotyku, bez dowodów na to, że zostałaś poddana zabiegowi kosmetycznemuNiechirurgiczne rozwiązanie problemu starzenia się skóry, które można bezpiecznie powtarzać do momentu osiągnięcia pożądanych rezultatówŚrednie efekty, które mogą trwać przez sześć lub więcej miesięcy przy optymalnym leczeniu

Jak działa Belotero®?

Ten wypełniacz skórny jest bezpiecznie wstrzykiwany tuż pod powierzchnią skóry. Tutaj kwas hialuronowy wiąże się z wodą, tworząc natychmiastowy efekt liftingu, wygładzając uporczywe linie i zagniecenia. Każdy zabieg jest dostosowany do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu można zredukować widoczne oznaki starzenia się skóry, nie przesadzając i nie zmieniając przy tym normalnego wyglądu i mimiki twarzy.

Jeśli szukasz niechirurgicznej alternatywy dla zabiegów kosmetycznych i masz realistyczne oczekiwania co do zabiegu, Belotero® może być dla Ciebie! Podczas konsultacji nasz zespół medyczny omówi, ile sesji zabiegowych może być potrzebnych i jakie są Twoje oczekiwania. Omówimy również Twoje zdrowie, historię choroby i cele estetyczne, aby pomóc Ci zdecydować, czy ten wypełniacz skórny jest odpowiedni dla Ciebie. Oprócz normalnych siniaków, obrzęków, swędzenia i zaczerwienień w miejscach wstrzyknięć, preparat Belotero® z kwasem hialuronowym łatwo i bezpiecznie wiąże się ze skórą. Możesz poddać się zabiegowi i wrócić do pracy i normalnych zajęć bez konieczności gojenia się lub przestoju.

#