#
ul. Pokorna 2/8, 00-199 Warszawa (22) 255 82 82 kontakt@chirurgia-plastyczna.edu.pl

System pielęgnacji skóry

Wzmocnij swoją rutynę pielęgnacyjną dzięki naszemu wysokowydajnemu systemowi pielęgnacji skóry. Ten czteroetapowy system nie tylko odżywia skórę, ale również poprawia aplikację makijażu, przygotowując ją od samego początku.

Krok 1: Oczyszczanie

Usuń brud, olej i zanieczyszczenia za pomocą BeautyPrep Face Cleanser, opatentowanej wody micelarnej z bogatymi w antyoksydanty i witaminy liposomami.

Nałóż odrobinę wody micelarnej na płatek kosmetyczny i delikatnie przetrzyj twarz, aby ją oczyścić. Stosować rano lub wieczorem.

Krok 2: Tonowanie

Przywróć i przygotuj powierzchnię skóry za pomocą bogatego w składniki botaniczne Tonik do twarzy BeautyPrep, codzienny tonik, który poprawia wygląd porów i wyrównuje pH skóry.

Pompuj tonik na płatek kosmetyczny i delikatnie przetrzyj twarz tonikiem rano lub wieczorem.

Krok 3: Nawilżanie

Uzupełnij i zamknij w sobie wilgoć za pomocą BeautyPrep Hyaluronic Serum, lekkiego, nietłustego serum, które zmiękcza i rozjaśnia skórę.

Nałóż jedną lub dwie pompki na twarz, szyję i dekolt. Stosować rano lub wieczorem.

Krok 4: Nawilżyć

Chroń skórę przed trans-epidermalną utratą wody i zanieczyszczeniami powietrza za pomocą BeautyPrep Face Moisturizer, delikatnego, ale skutecznego preparatu nawilżającego na co dzień.

Naciśnij przycisk na pompie bez powietrza, aby dozować krem nawilżający. Aplikuj go na twarz, szyję i dekolt. Stosować rano lub wieczorem.

#