#
ul. Pokorna 2/8, 00-199 Warszawa (22) 255 82 82 kontakt@chirurgia-plastyczna.edu.pl

Walka ze starzeniem się z użyciem wypełniaczy kwasem hialuronowym

Kiedy się starzejemy, często najpierw widzimy efekty na naszych twarzach. Często są to linie, zmarszczki, obwisłość i utrata objętości. Na szczęście istnieje tak wiele możliwości rozwiązania tych problemów. Pewnie, można spróbować kupić tubę po tubie drogich kremów i balsamów do oczu. Ale z drugiej strony, można uzyskać sprawdzone, natychmiastowe wyniki z Juvederm Baton Rouge kochanków.

Jesteś nowa w usługach kosmetycznych? A może jesteś długoletnią fanką. Tak czy inaczej, odkrywanie nowych możliwości leczenia estetycznego może być doświadczeniem wzmacniającym. Ponieważ to Ty decydujesz, Ty podejmujesz decyzje, aby jak najlepiej poznać swój wygląd. Oto kilka informacji, które pomogą Ci rozpocząć ten proces.

Skincare Superstar: Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest długoletnia i przynosi korzyści dla skóry. Jak donosi Harper's Bazaar, "Ten gwiaździsty składnik do pielęgnacji skóry jest puszysty, nawilżający i zmiękczający drobne linie". Jest to naturalnie występująca substancja, która pomaga naszej skórze nawilżać się i zatrzymywać wodę. Niestety, starzejąca się skóra produkuje mniej tej młodzieńczej substancji. Aby pomóc w walce z tą utratą, kwas hialuronowy jest często stosowany miejscowo do nawilżania i napinania skóry. W rzeczywistości jest on już prawdopodobnie składnikiem produktów do pielęgnacji skóry. Jednak czy chcesz dodać twarzy więcej objętości w dramatyczny sposób? W takim przypadku, wstrzykiwanie tej supergwiazdy w skórę może być najlepszym rozwiązaniem.

Różnica JUVÉDERM®

JUVÉDERM® eliminuje bardziej oczywiste oznaki starzenia się poprzez zastosowanie żelowej formy kwasu hialuronowego. Wystarczy kilka ukłuć igłą, aby wstrzyknąć żel do puszystych zatopionych miejsc, wygładzić drobne linie i zmniejszyć cienie. Efekty działania żelu są widoczne już po chwili, a następnie powoli rozpuszczają się w ciągu roku. Efekty uboczne są minimalne: może wystąpić obrzęk lub zasinienie, które może utrzymywać się przez dwa lub trzy dni. Inne korzyści to:

  • Można go dostosować do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, w zależności od jego potrzeb i celów.
  • Wyniki uzupełniają Twój naturalny wygląd.
  • Nie jest to zabieg chirurgiczny - nie ma potrzeby wykonywania nacięć, gojenia ani przestojów!
  • Zabieg iniekcji jest szybki i prosty.
  • JUVÉDERM® może być stosowany raz lub jako regularna część planu leczenia przeciwstarzeniowego.

#