#
ul. Pokorna 2/8, 00-199 Warszawa (22) 255 82 82 kontakt@chirurgia-plastyczna.edu.pl

Wypełniacze skórne do powiększania ust

Wszyscy wiemy, jak zmarszczki i siwe włosy mogą sprawić, że będziemy wyglądać starsi. Ale czy kiedykolwiek myślałaś o swoich ustach? Cieńsze, spłaszczające się usta mogą zdradzić Twój wiek tak samo jak kurze łapki czy linie śmiechu.

Dlaczego warto wybrać powiększanie ust?

Z wiekiem nasze usta mogą stać się mniej pełne i zmysłowe. Kolagen pomaga nadać ustom kształt, jak donosi ten artykuł o Dobrej Praktyce Domowej. Niestety, kolagen jest jedną z substancji, których produkujemy mniej wraz z wiekiem - co tłumaczy przerzedzanie się ust. Narażenie na słońce, czynniki dziedziczne i wybór stylu życia również mogą starzeć się i przerzedzać usta.

Interesuje Cię pulchny dudek, ale martwisz się o to, że będziesz punchlinerem? Dzisiejsze powiększanie ust jest o wiele bardziej naturalnym i uroczym sposobem na zajęcie się problemem przerzedzania się ust. Minęły już czasy, gdy wyglądałaś, jakbyś miała otynkowane na twarzy rurki. Dzięki wypełniaczom skórnym możesz uzyskać wymarzone, bujne, naturalnie wyglądające usta.

Który wypełniacz do skóry jest dla ciebie odpowiedni?

Jeśli chodzi o wypełniacze do powiększania ust, masz do wyboru dwa świetne rozwiązania: Juvederm® i Restylane®. Oba używają kwasu hialuronowego. National Center for Biotechnology Information identyfikuje kwas hialuronowy jako kluczową cząsteczkę w procesie starzenia się skóry. Kwas hialuronowy posiada zdolność zatrzymywania wody i utrzymywania nawilżenia skóry. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w skórze i utrzymuje ją w stanie nawilżenia i puszystości. Wstrzyknięcie jednego z tych wypełniaczy może zapewnić natychmiastowe rezultaty, aby uzyskać pełniejsze, młodziej wyglądające usta.

Proces ten jest również podobny w przypadku obu wypełniaczy. Nie wymaga też żadnych zabiegów chirurgicznych ani nacięć, a oczekiwane efekty uboczne są minimalne. W miejscach wstrzyknięć można spodziewać się jedynie lekkich siniaków, obrzęków i zaczerwienień. Ale to wszystko powinno zniknąć w ciągu pierwszego tygodnia. A proces jest dość prosty. Przeszkoleni specjaliści wstrzykują wypełniacze tuż pod skórą. Ten proces daje natychmiastowe, naturalnie wyglądające rezultaty. (Niektóre środki odrętwiające są opcją, aby zrobić to jeszcze bardziej!) Podczas konsultacji, Twój zespół medyczny może pomóc zdecydować, który z nich jest najlepszy dla Ciebie. Mogą również dać Ci znać, czego możesz się spodziewać, a także jak utrzymać swoje wyniki.

#